אתר winekeeper נועד לספק הצצה למגוון המוצרים שניתן לרכוש, כדי לענות על כל צורך שנמצא ליד המשקה ולספק חוויה מושלמת ולחשוף את הגיוון לסיטונאים, קימעונאים ולקוחות פרטיים. אתר זה יעודכן באופן שוטף במגוון המוצרים.

אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים בעלי מוגבלות לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

על מנת לאפשר נגישות אתר זה לאנשים בעלי מוגבלויות , האתר עוצב ונבנה בהתאם להוראות הנגישות המופיעים ב.Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.  למרות האמור לעיל והמאמצים שהשקענו להנגיש את כלל האלמנטים באתר זה, יתכן ויתגלו חלקים שטרם נגישים. חשוב לנו לומר כי אנחנו ממשיכים בצורה שוטפת בפעילויות שנועדו לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו ורצוננו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.
הוספנו לאתר רכיב עזר נגישות, הרכיב מאפשר שליטה על גדלי פונטים, מעקף בלוקים, יצירת נוחות לצפיה באתר בגווני שחור לבן/ ניגודיות צבעים, חסימת אנימציה וכל רכיב הזז באתר, הבלטת קישורים.

למרות הכל במידה ומצאתם מידע שלדעתכם אינו הונגש כראוי, הינכם מתבקשים לפנות לרכז הנגישות באתר winekeeper@inter.net.il

עודכן 15/02/2023

כלי נגישות

Powered by - Wemake

Scroll to Top